Telefonujeme přes internet - mám zkušenost

TELEFONOVÁNÍ S KAMARÁDY NEBO FIRMOU ZDARMA!

haloo_logoVážení zákazníci, zájemci a potenciální zákazníci, 
rádi bychom se s Vámi podělili o naše dlouholeté zkušenosti, které jsme získali v oblasti VoIP telefonie a hlasové komunikaci prostřednictvím sítí LAN a WAN integrovaných v síti Internet. 

Jsme připravení pro Vás realizovat ve velmi krátkém čase dodávku virtuálního komunikačního hlasového, faxového a datového serveru, který je řízen předem definovanou logikou řízení hlasové komunikace.

Systém, disponuje až 88 pobočkami, které lze definovat jako účastnické stanice s neomezenou geografickou polohou závislou na přístupu do sítě Internet, faxovými a nahrávacími službami na jednotlivých účastnických stanicích. Všechny linky lze monitorovat ve smyslu, podrobných výpisů, záznamu hovorů. Služba není podmíněna žádnou měsíční paušální platbou. Platíte pouze za to co skutečně využíváte, pouze za hovorné mimo síť zvoleného operátora.

V případě Vašeho zájmu Vám, můžeme zpracovat Integrační projekt, na základě Vámi poskytnutých informací navrhneme optimální řešení, které bude na základě Vámi definovaných kritérií popisovat požadavky Vaší společnosti. Zajistíme Vám projekt řešení, od recepce/spojovatelky až po poslední pobočku na které je připojen faxový přístroj.

Celé řešení disponuje rozšířenou inteligencí řízení toku hlasových, faxových služeb, které spolupracují s e-mailovými službami, navíc všechny služby, pobočky, podrobné výpisy, sledování stavu nákladů buď předplacených nebo fakturovaných služeb. Můžete si sami definovat, které VoIP stanici povolíte nebo omezíte rozsah využívaných služeb. Celé řešení je velice jednoduché, transparentní a velice praktické. Dokáže pokrýt potřeby malé, středně velké i větší firmy.

Pokud v této oblasti hledáte Partnera, který zorganizuje Vaše komunikační potřeby jsme pro Vás tou správnou volbou pro Váš business.

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz