Voice over IP aneb volání přes internet

Voice over IP aneb volání přes internet a jeho hlavní výhody. Více v našem článku.

Číst dál...

Telefonujeme přes internet - mám zkušenost

TELEFONOVÁNÍ S KAMARÁDY NEBO FIRMOU ZDARMA!

haloo_logoVážení zákazníci, zájemci a potenciální zákazníci, 
rádi bychom se s Vámi podělili o naše dlouholeté zkušenosti, které jsme získali v oblasti VoIP telefonie a hlasové komunikaci prostřednictvím sítí LAN a WAN integrovaných v síti Internet. 

Číst dál...

VoIP aneb jak začít?

Všichni si pamatujeme dobu, kdy volání z pevných linek na telefony GSM bylo finančně neúnosné a abychom utišili zármutek finančních ředitelů, k pobočkovým ústřednám se masivně připojovaly GSM brány.

Doba je neúprosná a všichni jsme slyšeli výraz VoIP, Voice over Internet Protocol. Tento protokol hlasové komunikace nabízí i v naší republice mnoho operátorů, naše společnost spolupracuje s operátorem Ha-vel internet s.ro. a používá jeho produkt ha-loo.

Majitelé telefonních ústředen se setkávají s problémy:

· drahého provozu do státní telefonní sítě

· rozvoje společnosti brzdí nedostatek poboček PBX

· zájem o PBX – VoIP, ale celková výměna samotné ústředny a všech telefonních aparátů je značně finančně náročná.

Postupná migrace

Není pravdou, že telefonní ústředna (PBX) musí být vyměněna celá se všemi svými komponenty. Mnohem ekonomicky schůdnější a smysluplnější cestou je maximální využití stávající PBX s postupným přechodem do prostředí VoIP. Naše společnost ve spolupráci s německou společností innovaphone  nabízí výhodné řešení, které nabízí postupnou migraci z tradiční telefonie do prostředí VoIP. Migraci lze uskutečnit v několika krocích, které lze přizpůsobit potřebám jednotlivých zákazníků i finančním možnostem společnosti.

Číst dál...

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz