IP telefony

Další výhodou IP telefonie je možnost rozšíření PBX o další pobočky. Pokud je tedy ústředna využita do posledního portu, je možné použitím rozhraní VoIP rozšířit možnosti a kapacitu Vaší telefonní ústředny. Nová řada telefonních ústředen Siemens s označením OpenScape Business limituje počet poboček VoIP na 500! Výrobce tím chrání zákazníka a jeho investici do budoucna, 500 IP poboček dělá ústřednu v podstatě nafukovací a ta poroste s Vaší firmou! Starší typy ústředen Siemens mají kapacitu VoIP různou, většinou je možné rozšířit kapacitu ústředny pro zákazníka na vyhovující rozměr. V takovém případě je ústředna většinou limitována profilem strukturované kabeláže, tedy souvisí s rozvahou Vašeho technika IT.

O cenově výhodné „Postupné migraci“ k VoIP získáte základní informace ZDE

Pro PBX Siemens se používají dva typy telefonů s různými protokoly komunikace

VoIP telefonní přístroj s protokolem HFA 

používá komunikační protokol přímo upravený pro PBX Siemens, telefony s tímto protokolem se tedy „tváří“ jako telefony digitální se všemi jeho výhodami, odpadá programování jednotlivých funkcí. Aparáty vypadají stejně, tedy nestárnou s rozvojem firmy.

IP telefon - SIP 

pracuje se standardním protokolem používaným všeobecně všemi poskytovateli VoIP služeb. Telefon není programově připraven na spolupráci s PBX všeobecně. Nejedná se tedy o nedostatek v telekomunikačním prostředí Siemens, ale o podstatu SIP - VoIP všeobecně. Jeho používání však je dostatečně pohodlné a uživatele nemusí nijak zásadně omezovat.

Přejít přímo k nákupu telefonních přístrojů

 siemens openstage 60t 1 b vl  GigasetL410a3  header-gigaset-C610
Telefony drátové - stolní Telefony bezdrátové VoIP telefony

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz