Bezdrátové telefonní přístroje

V prostředí PBX dělíme bezdrátové (Cordless) telefony podle portu, ke kterému jsou připojeny.

Bezdrátové telefonní přístroje svým vybavením nabízí všechny služby analogového telefonního přístroje. Adresář, zmeškané hovory, časové funkce, …, se navíc podobají použitím mobilním telefonům, jen dosah handsetu je vázán na dosah základnové stanice telefonu, popřípadě na bezdrátovou síť PBX.

V prostředí PBX Siemens je možné do systému zakomponovat čtyři různé druhy Cordless telefonů, pro konkrétního uživatele je však většinou důležitý pouze dosah, služby jsou srovnatelné.

  • Analogový bezdrátový telefonní přístroj
  • ISDN bezdrátový telefonní přístroj
  • VoIP (IP-WiFi) bezdrátový telefonní přístroj
  • DECT - systémový bezdrátový telefonní přístroj

Analogový a ISDN bezdrátový telefon je limitován dosahem vlastní základnové stanice, který se mění s použitím v konkrétním prostředí. (Železobetonová stavba, hliníkové žaluzie mezi kancelářemi, …) VoIP telefony a systémový DECT se používají v případě potřeby pokrytí signálem ve větším prostoru, telefony komunikují s buňkou s nejlepším příjmem a hovor tedy není limitován při přecházení po firmě. Všechny Cordless telefony v sobě zahrnují běžné funkce a jejich komfort se odvíjí od ceny aparátu. Dnes však i nejluxusnější bezdrátové telefony s barevným dotykovým displejem překvapí svojí nízkou cenou.

V této souvislosti bychom se rádi zmínili i o HF (HandsFree) sponách, které slouží pouze pro příjem a vedení hovoru za pohybu. V naší nabídce je tento typ zastoupen přístrojem Gigaset L410, slouží jako doplněk k analogovému bezdrátovému telefonu.

Přejít přímo k nákupu telefonních přístrojů

 siemens openstage 60t 1 b vl  GigasetL410a3  header-gigaset-C610
Telefony drátové - stolní Telefony bezdrátové VoIP telefony

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz