Telefonní přístroje Siemens a innovaphone

Přejít přímo k nákupu telefonních přístrojů Siemens

ANALOGOVÉ TELEFONY

Analogové stolní a nástěnné telefonní přístroje jsou všeobecně nejrozšířenější a je možné jakýkoli přístroj připojit k jakékoli telefonní ústředně (dále jen PBX). Od jednoduchých, vybavených pouze tlačítkem pro přepojení hovoru a opakováním volby až po přístroje manažerského typu vybavené displejem např. pro zobrazení čísla (jména) volajícího. Tuto službu musí podporovat poskytovatel sítě a Vaše telefonní ústředna (PBX).

Více info

DIGITÁLNÍ TELEFONY

Digitální telefonní přístroje potřebují k připojení digitální port Vaší PBX. Zobrazení čísla volajícího (přístroje s diplejem) je vždy možné v rámci interního hovoru, u externího hovoru dle možností poskytovatele. Podle komfortu aparátu se více či méně pohodlně dostanete k jednotlivým službám, systémy telefonů a ústředny jsou propojeny. Digitální telefon tedy přistupuje ke službám rychleji a umožňuje zobrazovat stav v jakém se nachází, (nerušit, přesměrováno, …), popřípadě informovat o stavu telefonů spolupracovníků (nerušit, vyzváněno, hovor, …) a tedy vypomoci např. převzetím hovoru.

Více info

BEZDRÁTOVÉ TELEFONY

Bezdrátové telefonní přístroje svým vybavením nabízí všechny služby analogového telefonního přístroje. Adresář, zmeškané hovory, časové funkce, … se navíc podobají použitím mobilním telefonům, jen dosah handsetu je vázán na dosah základnové stanice telefonu, popřípadě na bezdrátovou síť PBX.

Více info

IP TELEFONY

IP telefony nabízí rozšíření PBX o další pobočky, pokud je tedy ústředna využita do posledního portu je možné použitím rozhraní VoIP rozšířit možnosti a kapacitu Vaší PBX. O cenově výhodné „Postupné migraci“ k VoIP získáte základní informace ZDE. Pro PBX Siemens se používají dva typy telefonů s různými protokoly komunikace

Více info

Přejít přímo k nákupu telefonních přístrojů

 siemens openstage 60t 1 b vl  GigasetL410a3  header-gigaset-C610
Telefony drátové - stolní Telefony bezdrátové VoIP telefony

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz