Novinky

Pravidelně přinášíme aktuality a novinky z našeho oboru, především ze světa Siemens

Upozornění na problém starších ústředen Siemens

Upozornění na problém se základní deskou telefonní ústředny Siemens HiPath 3000 a HiCom Office 

Základní deska ústředny HiPath 3000 a Hicom Office je osazena Backup baterií, ta udržuje v paměti ústředny provozní data v případě výpadku externího napájení. Stále častěji nás kontaktují firmy vlastnící tuto ústřednu, že po výpadku proudu nemají v ústředně aktuální data, čísla poboček se změnily, nelze se dovolat na jakoukoli pobočku ze statní sítě a z mobilů. Ústředna se „vymaže“ do továrního nastavení.

 

Proto doporučujeme všem firmám provozující PTÚ HiPath 3000 a Hicom Office starší 8 let KONTAKTUJTE NÁS !!!

Číst dál: Upozornění na problém starších ústředen Siemens

Akce - výměna telefonů s vadným displejem

Vážení zákazníci,

stále s Vámi řešíme problém nekvalitních displejů digitálních telefonů řady Siemens – Optipoint 410, 420 a 500. Bohužel nákup nových displejů je pro nás i pro Vás cenově drahý a jejich kvalita je nízká. Jejich výměnu reklamujete ve více jak 35% procentech případů do jednoho roku od servisního zásahu. Pro nás je tato situace nepřijatelná, ale také jiným servisním způsobem neřešitelná.

Číst dál: Akce - výměna telefonů s vadným displejem

Servis telefonních přístrojů Siemens

Než vyhodíte svůj starý více či méně nefunkční telefon Siemens Optiset, optiPoint nebo i OpenStage, nesahejte hned pro peněženku. Dejte nám vědět. Některé závady umíme opravit a vrátit dědečkovi život. 

Číst dál: Servis telefonních přístrojů Siemens

Gigaset L410

Zvláštností je také Gigaset L410. Je to HF spona, která se přihlašuje přímo k DECT stanici, není tedy závislá na vlastním bezdrátovém telefonu. Tato „vychytávka“ bez klávesnice si v běžném prostředí s hovorem poradí, reproduktor je dostatečně slyšet. Je tedy určena pro příjem hovorů „za pochodu s volnýma rukama“. Cena je 999,- Kč bez DPH.

Číst dál: Gigaset L410

Gigaset SL910

Siemens rozšířil rodinu Gigasetů o „velmi nakrátko utržené sluchátko“. Mach ani Šebestová by si s ním patrně neporadili. Má 3,5“ veliký, samozřejmě barevný, dotykový display s vysokým rozlišením, jednoduché intuitivní ovládání, reproduktor pro HF a měl by vydržet týden bez nabíječky. S touto výbavou se stal vlajkovou lodí výrobce, dostal označení Gigaset SL910 a posouvá použití domácích telefonů pro pevnou linku zase o kus dál.

Číst dál: Gigaset SL910

Facebook profil

Vyhledávání

Rychlý kontakt

 

Tel: 261 263 172
Fax: 261 263 173


Servis 24/7

Tel: 602 709 399


Pracovní doba

Pondělí  08:00-18:00
Úterý 08:00-16:00
Středa 08:00-16:00
Čtvrtek 08:00-16:00
Pátek 08:00-14:00

reklama

Rosch2 DIS s.r.o. 

distributor Siemens - Security Products pro Českou RepublikuElektronické zabezpečovací systémy EZS (Sintony 60, SPC, detektory pohybu, kouře, magnetické kontakty, sirény, klávesnice Elektrické požární systémy EPS, CCTV (Průmyslová televize), ACS (docházkové systémy), Synco Living (měření a regulace), LED žárovky OSRAM www.rosch2dis.cz